tyniecka25.eu
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
9 grudnia 2019

Dzień otwarty na Kazimierzowskiej

Dzień otwarty dla rodziców dzieci sześcio i siedmioletnich zainteresowanych rekrutacją do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych odbędzie się w budynku przy ul. Kazimierzowskiej 16 w dniu 22 stycznia 2020 r. o godzinie 17:30

27 listopada 2019

Porto

Wspólnie z uczniami z Porto w pięknej choć deszczowej Portugalii poznajemy kraj i ludzi. Szkoła partnerska różni się mocno od naszej. Dyrektorem jest siostra zakonna a uczniowie noszą mundurki :). To co wspólne- wszyscy kochamy wycieczki. Poniżej fotorelacja z Bragi z zabytkowymi bazylikami. Guimarães i kolebka Portugalii oraz miasto naszych gospodarzy. Angielski to główny język wymiany ale czasem wystarczy uśmiech.

22 listopada 2019

Gala Badaczy Wody

Nazywamy się "Wodoodporni" i jesteśmy laureatami.

25 października nasz zespół pojechał na Galę Badacza Wody w Filtrach Warszawskich. Wraz z drugim zespołem obecnym na gali - z "Prusakami", jesteśmy jednymi z pięciu najlepszych grup w Polsce!

Dlatego właśnie zostaliśmy zaproszeni na to wydarzenie, którego celem było podsumowanie, co udało nam się zrobić. Na początku obydwie grupy zaprezentowały swoje działania w ramach tego projektu. Każdej grupie zadawano pytania na temat tego, jak udział w badaczu wody zmienił ich życie. Po tym, obydwie jury przeczytały jeszcze raz wszelkie nasze działania (było to niezbędne, ponieważ nie każde działanie zostało zawarte w prezentacji).

21 listopada 2019

Konkurs ofert

Regulamin konkursu ofert - prowadzenie stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 157 im. Adama Mickiewicza w Warszawie wraz z dzierżawą pomieszczeń i wyposażenia kuchni

WYNIKI KONKURSY OFERT:

Wybrana oferta:

mię i nazwisko oferenta: Marcin Sikorski
Firma: SZWAJCARKA MARCIN SIKORSKI
Adres: ul. Kolektorska 24, 01-692 Warszawa
Zaproponowana cena za wyżywienie:
cena za całodzienne żywienie dziecka oddziału przedszkolnego (obiad, śniadanie, podwieczorek): 12zł
cena obiadu (zupa i drugie danie, kompot): 10zł

Protokół komisji konkursowej znajduje się w rozszerzeniu treści tej wiadomości.

18 listopada 2019

ERASMUS+

NATURE and OUTDOOR EDUCATION

z rewizytą na Tynieckiej

W dniach od 04 – 08.11.2019 w naszej szkole miała miejsce rewizyta w ramach projektu Nature and Outdoor Education. Odwiedzili nas uczniowie ze szkół partnerskich z Turcji, Łotwy, Portugalii i Finlandii.

Temat, który towarzyszył spotkaniu projektowemu w Warszawie to : Winter is coming, Nature is getting prepared to winter.

15 listopada 2019

Uroczysty apel

Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, organizacja pani Anna Gajewska i pan Rafał Sendyka, oprawa muzyczna pani Olga Mek, wystąpili uczniowie i uczennice z klas 6, 7 i 8, zdjęcia "Baśniowe atelier".

8 listopada 2019

11 listopada

Dzień niepodległości

Niech się święci chwila ta…

Sto jeden lat niepodległości. To wyjątkowy moment w naszej historii. Uczciliśmy go wspólnie, uczciliśmy go dla Polski. Czwartek był na Kazimierzowskiej i Tynieckiej biało – czerwony.

Office 365 Stołówka E-dziennik ERASMUS+ Galeria Aktualności