tyniecka25.eu
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
22 grudnia 2019

Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Niechaj nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy Wam, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy Wam Kochani również dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

23 grudnia 2019

Jest taki dzień, tylko jeden, raz do roku...

A skoro tak, skoro coraz bliżej – świętujmy!

Klasy przystrojone, ciasta upieczone, ozdoby świąteczne własnymi rączkami posklejane. 19 grudnia ruszył kiermasz. Stroiki, wieńce, gwiazdy, pierniki, kartki – wszystko można było kupić, wspierając budżet Samorządu Uczniowskiego i pomysł na sofy, pufy i worki na szkolnych korytarzach.

21 grudnia 2019

Kiermasz świąteczny

Dziękuję wszystkim za przygotowanie świątecznych kiermaszów. Dziękuję wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy sprawnie je zorganizowali i czuwali nad ich przebiegiem.
Dziękuję przede wszystkim uczniom, którzy wykazali się wielkim zaangażowaniem, poczuciem humoru i przygotowali znakomite prace pełne niekonwencjonalnych i wspaniałych pomysłów, a te w większości znalazły nabywców i poważną kwotą zasiliły konto Rady Rodziców. Zebraliście na dwóch kiermaszach 5895.80 zł i cała kwota zostanie przeznaczona na założony wcześniej cel – zakup puf, sof i worków do siedzenia, które zwiększą komfort Waszego odpoczynku w przerwach międzylekcyjnych.
Do zobaczenia na kolejnym kiermaszu!

Z poważniem
Ewa Kowalczyk

dyrektor SP 157

20 grudnia 2019

Modernizacja pracowni informatycznej

W ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych” przy pomocy środków Samorządu Mazowieckiego została zrealizowana modernizacja istniejącej pracowni informatycznej w sali 23. Zapraszamy do zobaczenia kilku zdjęć.

11 grudnia 2019

Kiermasz świąteczny

19 grudnia w czwartek o godzinie 17:00 w naszej szkole odbędzie się coroczny kiermasz świąteczny.

Z A P R A S Z A M Y !

10 grudnia 2019

Anioły i wiertarka

Drewno, wkrętarka, farby, mnóstwo radości i inspiracji z "Aneta z Pracowni z wyobraźnią" i powstały przecudne anioły i choinki podczas warsztatów klas 7a i 8b.

19 grudnia podczas kiermaszu szkolnego będzie można je podziwiać, a nawet kupić!

10 grudnia 2019

Mikołajki, Mikołaj i Elfiki

W mikołajki odwiedził nas Mikołaj i elfiki z budynku przy Kazimierzowskiej. Miło spotkać Mikołaja, ale elfiki skradły serca wszystkich. Każdy chciał mieć z nimi zdjęcie :).
Dziękujemy i pozdrawiamy!
Starszaki z Tynieckiej wraz z nauczycielami

Office 365 Stołówka E-dziennik ERASMUS+ Galeria Aktualności