tyniecka25.eu
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
29 lutego 2020

Dzielenie się wiedzą

TENERYFA -BOGACTWO PRZYRODY

W ramach przygotowań do projektu „Teneryfa- bogactwo przyrody” koordynator p. Ewa Reks-Granat spotkała się w szkole partnerskiej CEO Bethencourt y Molina z nauczycielami i uczniami- naszymi gospodarzami, a także odwiedziła miejsca, które są w programie wymiany. Wyjazd posłużył także dzieleniu się wiedzą i dobrymi praktykami. Pani Reks-Granat przeprowadziła zajęcia z interakcji i mediacji, które są nowym wyzwania dla dydaktyki języków obcych.

22 lutego 2020

Spacer śladami Szarych Szeregów

Czy wiesz gdzie pod nosem Niemców Jan Bytnar „Rudy” nabazgrał szubienicę ze swastyką, która przetrwała do dnia dzisiejszego, a jego najlepszy przyjaciel Maciej Dawidowski „Alek” znak Polski Walczącej? W którym domu mieszkała legendarna harcerka i sanitariuszka „Mewa”? Dlaczego kamienica przy Noakowskiego 12 była ważna, a adres Rakowiecka 37 zmorą dla okupacyjnego harcerstwa? Wreszcie gdzie podpisano rozkaz o wybuchu Powstania Warszawskiego?

4 lutego 2020

Ferie zimowe

 

10.02. - 23.02.2020 r.

4 lutego 2020

Erasmus+

 

Wizyta uczniów i nauczycieli z 4 państw, w naszej szkole. Relacja na facebook-u.

21 stycznia 2020

Wywiadówka po I semestrze - 23.01.2020 r.

Zebrania we wszystkich klasach rozpoczną się w godzinach 17:00 / 17:30. Dokładne terminy dla poszczególnych klas przekazują uczniom wychowawcy klas.

21 stycznia 2020

Lekcja języka angielskiego w terenie

Uczniowie klas siódmych realizujący temat "Ekologia" uczestniczyli w lekcji języka angielskiego "Amphibians and reptiles" w Ogodzie Zoologicznym. Koordynatorki projektu Erasmus+ "Nature and outdoor education" zapraszają do obejrzenia strony projektowej i przeczytania wypowiedzi uczniów na temat ekologii.

Monika Wielgosz i Agnieszka Kanabus

Office 365 Stołówka E-dziennik ERASMUS+ Galeria Aktualności